Aktualizacja Sezam 2.0 Professional

Uprzejmie informujemy, że pojawiła się nowa aktualizacja programu SEZAM 2.0 PROFESSIONAL (najnowsza wersja programu to: 2.0.22.50).
Zgodnie z sugestiami NBP, nowe funkcjonalności programu pozwalają wykonać dodatkowy raport w formie elektronicznej, oraz zbiorczo przesyłać zestawienia raportów od wszystkich uczestników rynku płatności masowych. Bardzo prosimy o zaktualizowanie oprogramowania i dziękujemy za wygenerowanie raportu. Instrukcja generowania raportu w nowej formie znajduje się na: Wysyłka sprawozdania NBP Całość zajmuje ok. 3 -4 minut.

Dodatkowo informujemy, iż klienci projektu AMOLA SYSTEM w najbliższych dniach otrzymają certyfikaty poświadczające wykonywanie analiz z zakresu AML, za miesiąc grudzień 2011. Wszystkich uczestników projektu prosimy o włączenie w programie SEZAZM 2.0 PROFESSIONAL automatycznej analizy. Umożliwi to comiesięczne generowania raportu z analiz ( 1 program Sezam 2.0 Professional z włączoną AMOLĄ = 1 certyfikat), który będzie poświadczał realizację obowiązku ustawowego w przypadku kontroli GIIF i/lub KNF. Wzór raportu dostępny jest na stronie www.amola.pl