Bezpłatne wideoszkolenie z obsługi kodów kreskowych

Szanowi Państwo,

W związku z pojawiającymi się z Państwa strony zapytaniami dotyczącymi pomocy przy tworzeniu kodów kreskowych do programu Sezam 2.0 Professional, pragniemy poinformować, że nasz Dział Szkoleń przygotował specjalnie dla Naszych Partnerów bezpłatne i jednorazowe wideoszkolenie na żywo, w trakcie którego zaprezentujemy na przykładach sposoby zczytywania kodów kreskowych.
 
Ponadto każde Biuro Usług Płatniczych, które weźmie udział w szkoleniu, będzie mogło dodatkowo skorzystać z 1 godziny bezpłatnych, indywidualnych konsultacji online w zakresie zczytywania kodów kreskowych. Termin konsultacji będzie ustalany indywidualnie z zainteresowanym BUPem.

Wideoszkolenie odbędzie się w najbliższy piątek tj. 14 lutego 2014 r. o godzinie 10.00 i potrwa ok. 1,5 h.

Ze względu na konieczność przygotowania przed szkoleniem kwestii technicznych, prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w wideoszkoleniu do czwartku (13 lutego 2014 r.) do godz. 14 poprzez wysłanie maila na adres pomoc@amola.pl w tytule wpisując “wideoszkolenie – kody kreskowe”. W celu zapewnienia Państwu możliwie najlepszej jakości odbioru dźwięku i obrazu, pragniemy poinformować, że ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona! Wszyscy zgłoszeni uczestnicy szkolenia otrzymają dodatkową wiadomość z dalszymi instrukcjami.
 
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą Raiffeisena Bank Polska SA na terminale płatnicze: http://www.amola.pl/oferta-raiffeisen-bank-polska-s-a/ W razie pytań służymy pomocą.

 

Z pozdrowieniami
Zespół Amola