Zmiany w sposobie importowania przelewów do InvestBanku

Ważna informacja dla Partnerów korzystających usługi MPW w InvestBank S.A. W dniu dzisiejszym (29.06.2012) od godziny 18:00 planowana jest przerwa techniczna w Systemie Bankowosci Elektronicznej, natomiast od godziny 14:00 nie będzie możliwości umieszczania plików MPW. Z uwagi na powyższe Bank zaleca, aby do godziny 14:00 zapewnić odpowiednia wysokość środków na realizacje wszystkich złożonych plików MPW.Wszystkie złożone przed godzina 14:00 pliki, dla których nie będzie na rachunku pokrycia w środkach, otrzymają status odrzucone i nie będą realizowane Odrzucone przelewy należy zaczytać ponownie na nowej platformie.

Przerwa technicza związana jest z migracją użytkowników P@rtner24 do nowej platformy IBnet24. Konsekwencją przeprowadzanych w systemie rozliczeniowym InvestBank S.A. modernizacji są również zmiany w formacie danych MPW składanych do realizacji. Informujemy, że aktualna wersja programu Sezam 2.0.42.52 uwzględnia nowy format zapisu zleceń.

Aktualną wersję programu Sezam 2.0 Professional można pobrać tutaj

W związku z licznymi pytaniami, pragniemy  wszytskim Partnerom Projektu AMOLA przypomnieć, że instrukcję wewnętrzną w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy można pobrać tutaj