Zanim wyczyszczą Twój dysk – Przeciwdziałanie cyberzagrożeniom

CybercrimeW ramach prowadzonego przy okazji Projektu Amola ogólnopolskiego "Programu Zapobiegania Cyberzagrożeniom w Biurach Usług Płatniczych", z przyjmnością informujemy o uruchomieniu e-learningowego szkolenia pt. "Przeciwdziałanie cyberzagrożeniom". Podstawowym celem szkolenia jest uzyskanie przez jego uczestników specjalistycznej wiedzy w zakresie przeciwdziałania cyberzagrożeniiom, ochronych tajmnicy handlowej, zabezpieczenia informacji i danych firmy, a także bieżącej konserwacji sprzętu komputerowego.

Ukończenie szkolenia potwierdzone zostanie wystawieniem certyfikatu w wersji elektronicznej.

Do kogo kierujemy szkolenie?
Szkolenie skierowane jest do właścicieli i pracowników biur usług płatniczych.

Jak długo trwa szkolenie?
Szkolenie dostępne jest przez okres 14 dni od momentu jego aktywacji. Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczy jest 8h zajęć dydaktycznych prowadzonych w formie szkolenia stacjonarnego.

Kiedy odbędzie się szkolenie?

Szkolenie dostępne jest w trybie ciągłym na naszej platformie edukacyjnej. Gwarantujemy dostęp do szkolenia 24h na dobę.  Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas. Nie płacisz za dojazdy, noclegi, wyżywienie i delegacje.

Ile wynosi odpłatność?

  • Szkolenie jest bezpłatne dla właścicieli i pracowników Biur Usług Płatniczych współpracujących z nami w ramach Projektu Amola.
  • Koszt uczestnictwa dla osób nie związanych z Projektem Amola wynosi 199 zł brutto / os.

Zgłoszenia przyjmowane są mailem na adres: pomoc@amola.pl

Szczegóły oferty dostępne na stronie: szkoleniaobowiazkowe.pl