Nowa wersja programu Sezam 2.0 Professional

nowy_sezam

Miło nam poinformować, ze pojawiła się nowa wersja programu SEZAM 2.0 Professional. W tej wersji znajdziecie Państwo wiele nowości, które poprawią bezpieczeństwo i komfort pracy. Między innymi pojawiła się możliwość tworzenia i zapisywania dodatkowej kopii bezpieczeństwa Państwa bazy danych na dysku Google Drive. Dokładną instrukcję konfiguracji programu znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami lub bezpośrednio na stronie Google+ użytkownika „Accoona”.
 

Co zyskujemy dzięki temu? Zwiększenie bezpieczeństwa Państwa pracy poprzez wykonywanie i przechowywanie dodatkowej kopii zapasowej bazy danych SEZAM 2.0 Professional na dysku „w chmurze”, co zagwarantuje, że w przypadku uszkodzenia lokalnego dysku twardego (awaria sprzętowa, zalanie wodą, pożar, kradzież itp.) zwiększy się prawdopodobieństwo odzyskania danych. Koszt zakupu i utrzymania dysku będzie spoczywał na nas.

LINKI:

Oczywiście w przypadku trudności nasz dział HelpDesc pozostaje do Państwa dyspozycji pod nr 17 850 74 23 i adresem biuro@amola.pl chętnie pomożemy w konfiguracji.

 

Z poważaniem

Zespół Projekt AMOLA System