Znaki firmowe w projekcie AMOLA

Uprzejmie informujemy, iż wszyscy partnerzy projektu AMOLA z dniem 1 lutego 2015 otrzymali prawo do wykorzystywania naszych znaków firmowych dotyczących płatności masowych, wraz z gotowymi propozycjami wydruków w formie reklam na szybę lub elewację zewnętrzną, czy ogrodzenie posesji. w Państwa katalogu na dysku Google pojawiły się dwie propozycje gotowych wzorów. W przypadku potrzeby dostosowania plików prosimy o kontakt z działem Help Desk.

Znaki firmowe, które tam Państwo znajdziecie są znakami zastrzeżonymi i udostępnianymi wyłącznie naszym Partnerom. Żadna firma, nie współpracująca z Projektem AMOLA nie ma prawa korzystania z tych znaków lub znaków łudząco podobnych mogących wprowadzać w błąd naszych klientów. W przypadku gdyby jakakolwiek konkurencyjna firma wykorzystywała taki lub podobny znak w pobliżu Państwa lokalizacji, prosimy o podanie nam nazwy oraz adresu firmy oraz przesłanie zdjęć materiałów reklamowych, które mogą  naruszać nasze prawa. Nasz Dział Prawny gotowy jest na podjęcie stosownych kroków prawnych w celu zapewnienia naszym Partnerom wyłączności na poniżej prezentowane znaki firmowe.

logotypy

Wszystkie firmy nie będące współpracownikami projektu AMOLA, a wykorzystujące w/w znaki firmowe prosimy o kontakt pod nr tel 17 850 74 23 w celu podpisania stosownych umów.